Koltuk Yıkama

İstanbul Profesyonel Halı & Koltuk Yıkama Fabrikası diğer halı yıkama ve koltuk yıkamacılardan farklı olarak tam profesyonel çalışması ve uzman bir ekibe sahip olmasının yanında köpüklü yıkama teknolojisiyle hizmet vermektedir. Makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır. Köpüklü makinemiz uygun devirde dönen mini fırçasıyla lekelere derinden müdahale ederek koltuklarınızın ilk günkü gibi parlaklığına kavuşmasını sağlar.Koltuk yıkama işlemi yerinde yıkama oldugu icin koltuk yıkama esnasında koltuklarınız bir yerden bir yere taşınmasına gerek kalmaz. Kullanmış olduğumuz koltuk yıkama şampuanları % 100 bitkisel içeriklidir. Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında cekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.

Koltuk yıkamakta kullanılan deterjanlar; koltuk yıkamak için kullanılan deterjanlar, piyasada satılan temizlik ürünlerinden oldukça farklı özelliklere sahiptir. Koltuk yıkayan firmamız tarafından kullanılan bu deterjanlar, kumaşların renginde atma veya solma yapmaz. Kısa süre içinde koltuk döşemelerinde derinlemesine temizlik yaratan bu deterjanlar, döşemelerinizin yumuşacık olmasını ve mis gibi kokmasını sağlar.

Koltuk Yıkama Firmalarının Güçlü Temizlik Makineleri

Evde amatörce halı yıkayan ve döşemeleri temizleyen küçük makineler, oldukça amatördür. Sadece yüzeysel bir hijyen sağlar. Kumaş aralarına giren bakterilerin temizlenmesinde pek etkisi yoktur. Oysa koltuk yıkayan firmamız güçlü makineleri, en sık dokuması bulunan kumaşları dahi derinlemesine temizler. Kumaş aralarındaki bakterileri %100 çıkartarak, çocukların rahatlıkla yatabileceği veya oturabileceği hijyenik ortamlar yaratır. Oldukça güçlü motoru bulunan bu makinelerin, koltuk kumaşında biriken suyu aynı anda çekmesi ve kumaşları kurutması mümkündür. Yani yıkanan koltukları, tekrar kurutmak gibi bir sorun yaratmaz.

Ofis Koltuklarının Temizliğini Yapan Firmalar

İş yerleri, her gün onlarca insanın girdiği kalabalık ortamlardır. Ofis ortamında sürekli kirlenen koltukların temizliği, evden daha sık yapılmalı ve kapsamlı bir yıkama işlemi uygulanmalıdır. Ofis tipi koltuk yıkayan firmamız, aradığınız aynı gün gelir ve en geç bir saat içinde güçlü temizlik sağlayan, sanayi tipi makineleri ile tüm koltukların temizliğini yapar. Yalnızca 1-2 saat süren bu işlem sonunda, koltuklar kuru olarak teslim edilir yani ofis işlerinin aksaması söz konusu değildir. Temizlik firmaları sayesinde tüm günü çalışarak geçiren elemanların yüzeysel yaptığı temizlik dışında tamamen hijyenik ve sağlıklı bir temizlik mümkün olacaktır.

Deri Ve Güderi Koltukların Temizliğini Yapan Firmalar

Deri ve güderi gibi döşemesi olan koltukların, çok daha farklı temizlenmesi gerekir. Çünkü bu kumaşlar, kuru temizleme ile temizlenmelidir. Islak temizleme bazen kumaşlarda dökülme veya aşınma yapabilir. Deri ve güderi koltuk yıkayan firmamız, deneyimli olduğu için, hangi kumaşın hangi şartlarda temizlenmesi gerektiğini bilir. Hem kullandığı sanayi tipi makine farklıdır hem kullanılan deterjan kumaşa göre özel seçilir. Koltuk yüzeyinde ıslaklık bırakmayan ve kumaşın özelliklerine göre en verimli temizliği yapan koltuk yıkayan firmamız, sürekli müşterileri için değişik avantaj paketleri de sunmaktadır.

Koltuk Temizliği Yapan Firmalar Eşyaları Sigortalar mı?

Piyasada isim yapmış ve çok özel temizlik malzemeleri ile koltuk temizliği yapan firmalar, kendine ve elemanlarının deneyimine oldukça güvenir. Anlaştığı her müşteriye, eşyalara zarar gelmesi halinde parasını karşılama konusunda güvence verir. Yani koltuk yıkayan firmamız eşyaları garanti kapsamına alacaktır. Yıllarca birikim yaparak alınan eşyaların güvende olması için deneyimli bir temizlik firması ile çalışmak size büyük avantajlar sağlayacaktır.

Koltuk Yıkama Ücretleri

Deneyimli koltuk yıkayan firmamız, haftalık veya aylık çalıştığı düzenli müşterileri için, standart dışında bir fiyatlandırma uygular. Değişik ödeme seçenekleri ve değişik saatlerde hizmet almanız mümkündür. Hijyenik ve sağlıklı yaşamak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Adresinizden Koltuklarınızı Alalım Ücretsiz Servis (0541) 413 81 61