Bostancı Halı Yıkama

Bostancı Halı Yıkama

Bostancı halı yıkama fabrikamız, İstanbul’un tüm noktalarına haftanın 7 günü hizmet veren kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Halılarınızı özel şampuanlarla yıkıyoruz. Bostancı halı yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

Halılarınızın 6 ay kadar süre içerisinde yıkanması gerekir, üzerinde gezdiğimiz halıların yıkanması sağlığınız açısından önemlidir. Kendi imkanlarınızda halılarınızı yıkarsanız gerçek bir temizlik elde edemezsiniz. Bostancı halı yıkama fabrikamız da yıkanan tüm halılar antibakteriyel bir temizlikle yıkanır. Söz konusu sağlığınız olduğu için Bostancı halı yıkama konusunda halı yıkama şirketlerine halılarınızı yıkatmalısınız.

Anadolu yakası ve Avrupa yakası Bostancı halı yıkama için firmamızı arayabilirsiniz. Elitpak Bostancı halı yıkama fabrikamız ücretsiz servisimiz ile sizlere, step halı yıkama, nepal halı yıkama, el dokuma halı yıkama, shaggy halı yıkama, yün halı yıkama ve diğer tüm halı cinslerini itina ile yıkamaktadır.

Adresinizden Halılarınızı Alalım Ücretsiz Servis (0541) 413 81 61